Михаил (mikle1) wrote,
Михаил
mikle1

Дивизия СС "Галичина" в фотографиях. Подготовка

Приведенные ниже фотографии наглядно демонстрируют подготовку будущих "дивизионщиков" СС "Галичина" в школах СС. Старшинські школи, 1943-44 рр.

Генерал-полковник Михайло Омелянович-Павленко серед старшин Дивізії на першому курсі в Лешанах на Чехії, 26 вересня 1943 р.
Латинський Свят-Вечір в Гільверсум, Голландія, 1943 р., у Протипанцерній Підстаршинській Школі. Сидять зліва: Козинський /Цап/, Криворучка, Дуб, німець-десятник Кампфгавзен, Роман Лазурко, Луців, Попович, Фульмес, Галькевич /Дзядзьо/, Боднарчук, Вовк. З другого боку стола німець-десятник Шольц.
Старшинський господарський вишкіл в Арользені біля Кассель, на весні 1944 р.
Випускники артилерійського старшинського курсу в Бенешово (Чехія), 1 вересня 1944 р.
Підстаршинська школа в Ляуенбурґу. Весна 1944 р.
Старшинська школа в Градішко (Чехія), піонірський вишкіл. Серпень 1944 р
Випускники піонірського старшинського курсу в Градішко (Чехія). Вересень 1944 р. Зліва до права: Богдан Романовський, Мирослав Котис, Тарас Качмарчук, Богдан Кутний, Богдан Онишкевич, Ярослав Бенцал, Ярослав Хомин, Ярослав Феник, Олег Гарматій.
Старшинський вишкіл у "Юнкершулє Брауншвайґ" (Позен-Трескав), 15 липня - 15 грудня 1944. Зліва до права, стоять: Степан Кукурудза, Ярослав Куницький, Вальтер Катаман, Ярослав Овад. Сидять: Михайло Палій, Остап Андрущакевич, Володимир Луців (перший зправа). Осінь 1944.
Переправа поромом через Варту. Позен-Трескав, осінь 1944.
Старшинський вишкіл у Позен-Трескав. Перед виїздом на вправи. Осінь 1944
Вправи на місцевості. Українські кандидати на старшин з мапами в руках вивчають тактику з німецьким інструктором. Позен-Трескав, осінь 1944.

Junkerschule Braunschweig
----------------------------------
Junkerschule Braunschweig, світлина з 1938 року. Ця секція має на меті подати загальне уявлення
про навчання у старшинських школах СС, а зокрема у "Юнкершулє Брауншвайґ" (Junkerschule Braunschweig), де пізніше, у 1944 році, навчалися дивізійники. Тоді вона вже називалася "Позен-Трескав", тому що під час війни стара школа в Центральній Німеччині (див. фото, з 1938 року) була сильно збомбардована аліянтами а відтак перенеслася до Трескав (Treskau) біля Познані (нім. Posen), на те місце, де ще перед війною знаходився польський вишкільний табір... Перебування дивізійників
у цій школі в другій половині 1944 року дуже цікаво та детально описав у своїх спогадах хор. Ярослав Овад.


Военнослужащие дивизии носили обычное обмундирование войск СС, на черных петлицах вместо рун СС был изображен разъяренный лев. На левом рукаве полагалось носить нашивку с изображением желтого разъяренного льва и трех княжеских корон на голубом фоне. Ношение манжетных лент не предусматривалось.
Tags: Вторая мировая, Дивизия СС "Галиция", Национализм, СС
Subscribe
promo mikle1 декабрь 4, 2013 18:13 18
Buy for 100 tokens
И ВСЕГО ЛИШЬ ЗА 100 ЖЕТОНОВ. ПОКА СВОБОДНО. Мы же открыли проект http://naspravdi.info, в котором не только материалы топ-блоггеров, но и новости…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments