Михаил (mikle1) wrote,
Михаил
mikle1

Охотник на людей и экс-депутат ВР Украины Лозинский

"...я, Віктор Лозинський, людина, яку переслідує злочинна українська влада. Ця влада  силоміць примусила мене власноруч скласти мандат депутата Верховної Ради  від БЮТ. (как сейчас помню его крики и швыряние мандата - я сам отдамся, никто мнен не страшен).
... мною і моїми колегами-правоохоронцями було затримано небезпечного терориста, що готував замовне вбивство проти мене та посадовців Голованівського району з метою підриву і повалення державного ладу в Україні (все поняли? Его убийство имело целью свержение власти на Украине. Во мания величия!). Але наскрізь корумпована київська правоохоронна машина зробила з мене головного садиста-убивцю, оголосивши мисливцем на людей.
Крім того, мене звинувачують у незаконному позбавленні свободи людей. Та які то люди! То недолюди, що намагались браконьєрствувати в лісі, що був відданий в оренду на цілком законних підставах створеними мною підприємствами, де я є почесним керівником...
І за це мене роблять злодієм! Від мене відвернулись ті, що колись вважали мене за друга, що безкоштовно їли-пили в моїх мисливських будиночках... Нічого, та дичина ще відригнеться вам, кляті зрадники!
Я дуже сподіваюсь на здорові сили всередині БЮТ..."

Из ЖЖ Вити Лозинского. Смешно.

Tags: Вор, Юля
Subscribe
promo mikle1 декабрь 4, 2013 18:13 18
Buy for 100 tokens
И ВСЕГО ЛИШЬ ЗА 100 ЖЕТОНОВ. ПОКА СВОБОДНО. Мы же открыли проект http://naspravdi.info, в котором не только материалы топ-блоггеров, но и новости с Украины. Живущие на остатках некогда самой процветавшей республики Союза вынуждены каждый миг переживать за свою жизнь, за своих близких и думать…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments