Михаил (mikle1) wrote,
Михаил
mikle1

Почетное изгнание

Константин Кеворкян, руководитель старейшей авторской программы украинского телевидения (“Первая Столица”), лауреат десятка телефестивалей, депутат Харьковского горсовета пяти созывов, слесарь четвертого разряда, автор трех книг, эсквайр:

"С наслаждением узнал об исключении меня из рядов вашего творческого союза. Считаю за честь не находиться в организации, руководство которой поддержало государственный переворот, которая трусливо молчит о нарушении профессиональных прав журналистов и об убийстве наших коллег в зоне т.н. АТО, всячески пытающуюся скрыть страшную правду о гражданской войне на Востоке Украины. Считаю чрезвычайно лестным для себя оказаться в числе людей, которых уже исключали из творческих союзов за их гражданскую позицию – М. Зощенко, А. Ахматовой, Б. Чичибабина, А. Галича, Э. Неизвестного и многих других. В этом окружении мне значительно приятней, нежели в вашей трусоватой компании".

ЗАЯВА
Правління Харківської обласної організації Національної спілки журналістів України

24 червня 2014 року рішенням правління Харківської обласної організації НСЖУ директора ТОВ «Телекомпанія «Первая столица» Костянтина Кеворкяна виключено із членів Національної спілки журналістів України.

Причиною для розгляду персональної справи К. Кеворкяна стала низка публікацій у засобах масової інформації та сюжетів у телепередачі «Первая столица», в яких лунали заклики до порушення теріторіальної цілісності нашої держави, переслідування громадян України за національною ознакою, підтримка сепаратизму, виправдання зовнішньої агресії з боку східного сусіда.

Журналістська організація Харківщини, яка налічує понад 1200 членів, завжди поважала право кожного на власні погляди. Але останнім часом статті і висловлювання К. Кеворкяна усе менше відповідають стандартам журналістики. Скотившись до відверто агресивної антиукраїнської пропаганди, він дозволяє собі називати усіх незгодних із його політичною позицією фашистами, бандерівцями, неонацистами, хунтою,закликає до кримінального переслідування та фізичного знищення своїх опонентів, опустився до фізичних погроз на адресу колег.

В опублікованій на початку червня статті «На пепелище» К. Кеворкян перейшов від підтасовки історичних фактів і навішування ярликів до розробки конкретного плану дій зі знищення української держави. Він закликає до розправи над тими людьми, які формують національну свідомість громадян України, і навіть розписує програму по збору досьє на журналістів, учителів, професорів і тих, хто мав необережність «неправильно» висловитися в соціальних мережах, рекомендує «упорно накапливать улики, которые помогут изобличить и покарать.»

Журналістська практика К. Кеворкяна прямо суперечить «Міжнародним принципам журналістської етики», «Етичному кодексу українського журналіста» та «Статуту Національної спілки журналістів України».

Він сам поставив себе поза межами професійного цеху, і це викликало закономірне обурення колег, спричинило небажання харківських журналістів знаходитися в одному творчому об`єднанні з відвертим українофобом, людиною, яка дискредитує професію.
Правління Харківської обласної  організації НСЖУ

Интернет-издание «Глагол»: http://glagol.in.ua/2014/06/26/izvestnogo-harkovskogo-zhurnalista-isklyuchili-iz-natsionalnogo-soyuza-zhurnalistov-za-nedostatochnyiy-patriotizm/#ixzz35lKtOZz9

Tags: Харьков
Subscribe
promo mgu68 october 14, 09:34 21
Buy for 110 tokens
Начну с главного: нужна срочная помощь психологу Борису Петухову, который вместе с дочерью занимается психореабилитацией детей Донбасса. Многие знают его по истории Воочонка - мальчика из Донецка, который дил под открытыми обстрелами. Пост создан близким другом семьи психолога, преподавателя и…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 40 comments