Михаил (mikle1) wrote,
Михаил
mikle1

Не переживайте вы так - мы за деньги

"Вчора прийшла на Львівський Майдан. Сльози самі котилися від ситуації, що склалася в Україні. Думаєте, молоді люди не знають чому вони стоять на Майдані, що вони хочуть? Помиляєтесь. Наша молодь - унікальна. Котились мені по щоці сльози, а одна студентка запитала "Вам погано? У вас щось сталося?"

Від її запитання мені ще більше хотілося плакати, але я відповіла: "Я, дівчата, плачу від того, що ви не за гроші, і не з незрозумілих емоцій, а чітко з доброї волі прийшли сюди, щоб засвідчити свою позицію - жити у багатій некорумпованій Україні, тому я плачу...." .

Дівчата уважно послухали мене і одна з них подарувала мені прапорець. А друга сказала:"Та не переймайтеся ви так! Не плачте!!! За гроші ми тут стоїмо, за гроші".
Subscribe
promo mikle1 декабрь 4, 2013 18:13 18
Buy for 100 tokens
И ВСЕГО ЛИШЬ ЗА 100 ЖЕТОНОВ. ПОКА СВОБОДНО. Мы же открыли проект http://naspravdi.info, в котором не только материалы топ-блоггеров, но и новости с Украины. Живущие на остатках некогда самой процветавшей республики Союза вынуждены каждый миг переживать за свою жизнь, за своих близких и думать…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 26 comments