Михаил (mikle1) wrote,
Михаил
mikle1

Дмитро Ярош “слил” Правий сектор

Колишній голова інформаційного відділу "Правого сектора" Борислав Береза (нардеп, був у полку МВД «Днiпро-1») вважає, що керівництво партії могло втратити контроль над регіональними відділеннями військово-політичного руху, зокрема у Мукачевому.

Про це він заявив в ефірі програми ''Свобода слова'' на телеканалі ICTV.
Я чітко можу сказати, що хтось любить осідлати бренд. І дійсно Дмитро (Ярош), швидше за все, втратив контроль над деякими областями. Це треба визнавати — це проблема і це ми побачили в Мукачеві, — підкреслив Береза.
Нардеп, який раніше був членом "Правого сектора", нагадав, що минулого року Ярош видав наказ про заборону виведення зброї з зони АТО і тому немає ніякої "трофейної зброї".

Але вiдомо, що Дмитро Ярош не дав по сей час команди підлеглим скласти зброю.

Окрiм того, у зв'язку із ситуацією довкола мукачівських подій прийнято рішення про створення Оперативного штабу – повідомляється на офіційному сайті "Правого сектору".
"Всім обласним осередкам вийти на прямий зв'язок зі штабом та миттєво реагувати на кожне розпорядження", додається у повідомленні.

Зазначимо, у "Правому секторі" наполягають на невинуватості членів організації, які взяли участь у стрілянині в Мукачеві, і вимагають звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Самих учасників перестрілки, які знищили дві міліцейські машини та поранили міліціонерів і цивільних, у ПС називають "мукачівськими повстанцями" та "робінгудами", а зміну керівництва Закарпатської ОДА і частини силових структур області вважають своїм здобутком.

Так хто такий Дмитро Ярош – керiвник ПС чи зрадник?

Как по мне, так он променял своих "братив" на кресло депутата. И если рядовые бузят и их надо будет перетрелять, он закроет на это глаза и скажет, что то были "неправильные правосеки".
Subscribe
promo mikle1 december 4, 2013 18:13 18
Buy for 100 tokens
И ВСЕГО ЛИШЬ ЗА 100 ЖЕТОНОВ. ПОКА СВОБОДНО. Мы же открыли проект http://naspravdi.info, в котором не только материалы топ-блоггеров, но и новости с Украины. Живущие на остатках некогда самой процветавшей республики Союза вынуждены каждый миг переживать за свою жизнь, за своих близких и думать…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments