Михаил (mikle1) wrote,
Михаил
mikle1

Не сотвори себе кумира и всякаго подобия, 2-ая заповедь

Українці дуже люблять вигадувати собі кумирів. А потім розчаровуватися в них. І чим вище ми піднесемо кумира до небес, тим сильніше в ньому розчаруємося. Це ніби хобі в нас таке (пишет uainfo.org).

Ми дуже довірливі і хочемо вірити лише у доброту і справедливість. Але, хто ж нам винен, що довіряємо, але не перевіряємо.

За останні півтора роки в нас кумирів було, певно, більше, ніж за всі роки незалежності.

Парасюк - гарний, сміливий хлопець з Майдану. Фраза про "переломив хід історії" так заїздила усім вуха, що в якийсь момент почали шукати, до чого б то причепитися. А Володя і не змусив довго чекати: історія з пораненням і госпіталем, витівки у Верховній Раді, безглузді репліки, неоправдані закони. Так, він ще молодий, але кожен його крок сприймається, як підстава і "#зрада". Тепер для більшості Парасюк - прихвостень, а не революціонер (что логично - грои не катают бл подруг по горам, когда "родина истекает кровью").

Потім до небес піднесли олігарха Коломойського, який уберіг Дніпропетровщину від сепаратистів, не пустив війну у область, тримав фронт. Однозначно - герой. Поки він не показав іншу свою сторону. Тоді одразу з героя ледь не усієї України перетворився на хамуватого, самовпевненого олігарха, який грабує країну. Доколє?! (А как раз до тех пор, пока "российско-террористические войска" не сбросят хунту).

Журналісти Мустафа Найєм і Сергій Лещенко до свого депутатства, історії з зарплатами та голосуванням за закони, які не влаштовують громадськість, були чи не найбільшими героями, борцями з системою і викривачами злочинів влади. Але, якщо хочеш бути героєм, потрібно готуватися до того, що будь-який необережний чи хибний крок скине тебе на дно людської довіри. У соцмережах ще опоненти масла у вогонь підливають, спробуй тут розібратися хто правий, а хто зрадник?


Але нового героя довго не потрібно шукати, самі вимальовуються. Міхо. Радник Президента, той, хто зробив з Грузії квітучу країну, розумний, дотепний, харизматичний. Саакашвілі таким був до першого хибного кроку. А такий крок він зробив дуже необережно і, можливо, необдумано.

А на горіхи є за, що отримати. Він продемонстрував, як одне неправильне призначення може боляче вдарити по рейтингах і довірі. Полетіла корона і з дніпропетровської верхівки, яка створила політичну партію "Укроп". Їм взагалі не потрібно було робити зайвих кроків. Просто, вигадати гарну передвиборчу програму, і граючи на патріотичних почуттях, вони б і так мали шанси пройти. Але "укропи" обрали старий, заїжджений спосіб - безкоштовні пайки з їжею И им законодательно запретили идти на выборы, не допустив все партии, организованные менее  года назад).

Ми кажемо, що зовсім не схожі на росіян. А самі обираємо кому дозволимо топтатися по собі, і закриваємо очі на усе, що робиться неприховано. От у Чернігові (це тільки через те, що пайки дають саме у Чернігові) деякі люди доводять, що безкоштовно готові їсти і з лопати. Але у чергах за продтоварами стоїть і молодь.

І головний кумир минулого року - Президент Петро Порошенко. Він впав у немилість одразу після "виборів в один тур". Спочатку всі люблять, вірять, а потім шукають промахи і розчаровуються через обіцянки.

Згідно опитуванням, яке провів з травня по липень КМІС, найбільше українці незадоволені роботою Порошенка і Яценюка. Але, водночас, якби вибори провели у липні, то БПП і "Батьківщина" ділили б між собою першість.

Отак, поки ми шукаємо, з кого зробити героя, нам замість завершення АТО, яке "має тривати години, а не місяці", говорять, що потрібно навчитися жити з війною. Нас купують кілограмом макаронів і банкою консервів. Наших справжніх героїв, які не дають приводів до розчарування, не помічають у провладних кабінетах.

Скільки ми ще ставатимемо на ті самі граблі, поки політики обливають один одного багном у Facebook, а потім п'ють разом на тусовках чи корпоративах?

P.S. Да ровно до тех пор, пока нацисты местного разлива, все эти белицкие, семенченки и мосийчуки, не будут осуждены и повешены вместе с теми, кого они посадили силой оружия на шею стране - порошенки и яценюки с турчиновыми и аваковами, ляшко и гройсманы. Добром они не уйдут никогда, будут дожирать остатки Украины до последнего доллара.
Subscribe
promo mikle1 декабрь 4, 2013 18:13 18
Buy for 100 tokens
И ВСЕГО ЛИШЬ ЗА 100 ЖЕТОНОВ. ПОКА СВОБОДНО. Мы же открыли проект http://naspravdi.info, в котором не только материалы топ-блоггеров, но и новости с Украины. Живущие на остатках некогда самой процветавшей республики Союза вынуждены каждый миг переживать за свою жизнь, за своих близких и думать…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments