Михаил (mikle1) wrote,
Михаил
mikle1

А спалювати не пробували?

Зловив себе на тому, що пройшов повз цiєї новини. Прочитав заголовок, і все. Що нового в забороні 38 книг? Гітлерівці їх хоча б спалювали - це було видовищно. При Ющенко підпалювали в Києві магазини, що торгували "ворожої літературою". Тоді це було новиною. А сьогодні? Сьогодні людей спалюють. Всі вже звикли до маразму Хунти, яка вже і Депардьє заборонила в'їзд, і французьким парламентаріям погрожує кримінальною справою за в'їзд в Крим. До речі, ніколи не порушать - здрейфлять. Точно так само і з книгами - ознака звичайного боягузтва.

Смішне формулювання - "для того, щоб запобігти дезінформуванню громадян України". Розумієте?! Сидить якийсь ублюдок в Києві і отримує гроші за те, що замість мене вирішує, що мені читати і що є правдою. От уже точно - Оруелл відпочиває - його Міністерство Правди в Києві працює повним ходом.

На самом деле...
Tags: Насправди
Subscribe
promo mikle1 декабрь 4, 2013 18:13 18
Buy for 100 tokens
И ВСЕГО ЛИШЬ ЗА 100 ЖЕТОНОВ. ПОКА СВОБОДНО. Мы же открыли проект http://naspravdi.info, в котором не только материалы топ-блоггеров, но и новости с Украины. Живущие на остатках некогда самой процветавшей республики Союза вынуждены каждый миг переживать за свою жизнь, за своих близких и думать…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments