Михаил (mikle1) wrote,
Михаил
mikle1

Коротко о Юрии Апухтине

У Харкові лідера руху «Юго-Восток» Юрія Апухтіна звільнили з-під варти в залі суду. Апеляційний суд Харківської області скасував вирок Київського районного суду Харкова в частині засудження Апухтіна за статтею про «дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади». Після цього лідер «Юго-Востока» вважається засудженим до п’яти років позбавлення волі за статтею про «масові заворушення».


http://infocenter-odessa.com/uploads/posts/2017-05/infocenter-odessa.com_1495201647_snapshot.jpg

Як повідомило в середу, 20 грудня, Радіо Свобода, термін перебування Апухтіна в СІЗО (30 квітня – 7 травня 2014 року, і від 19 грудня 2014 року до 23 травня 2017-го) суд зарахував у строк відбування покарання за формулою «день за два».

Як повідомляв ZAXID.NET, 23 травня 2017 року Київський районний суд Харкова визнав винним 69-річного Юрія Апухтіна в організації масових заворушень у квітні 2014 року біля будівлі Харківської обласної державної адміністрації і засудив його до шести років позбавлення волі.

Про створення руху «Юго-Восток» оголосили на мітингу в Харкові 30 березня 2014 року. Апухтін заявив, що рух вимагатиме створення Південно-Східної федеративної республіки в складі України з розширеними повноваженнями та широкою автономією, а також надання державного статусу російській мові.

У серпні 2014-го Харківський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокуратури міста про заборону діяльності «Юго-Востока».

Это просто памятка на будущее.  Краткое изложение противником сути дела. Если все пройдет по плану, завтра Ю.М. со-товарищи будет на свободе.

https://zaxid.net/sud_zvilniv_z_pid_varti_harkivskogo_separatista_yuriya...
http://naspravdi.info/novosti/korotko-o-yurie-apuhtine
Tags: Апухтин, Насправди
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo mikle1 december 4, 2013 18:13 18
Buy for 100 tokens
И ВСЕГО ЛИШЬ ЗА 100 ЖЕТОНОВ. ПОКА СВОБОДНО. Мы же открыли проект http://naspravdi.info, в котором не только материалы топ-блоггеров, но и новости с Украины. Живущие на остатках некогда самой процветавшей республики Союза вынуждены каждый миг переживать за свою жизнь, за своих близких и думать…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments