Михаил (mikle1) wrote,
Михаил
mikle1

В центре Киева обнаружен островок коммунизма

Сьогодні пройшовся парком біля Лялькового театру. І що я бачу? Навкруги - бронзові залишки радянської епохи, які наші борці з комуністичним режимом забули демонтувати. Страшно подумати! Буратіно, Мальвіна, Пудель Артемон, Тато Карло (паралелі з Марксом?)!!! Напевне, наші владоможці не знають, що автором цих персонажів є лауреат трьох Сталінських премій Олексій Миколайович Толстой??? Який до того ж написав українофобські романи «Петро Перший» та «Ходіння по муках»! До того ж Толстой -етнічний росіянин. До того ж у сталінські часи очолював Спілку письменників СРСР.

http://uapix.ru/gals-bulk/19/k27.jpg
А поруч - дитяче кафе «Чіпполіно». Чи варто нагадувати, що автор цієї повісті, Джанні Родарі, був комуністом? І сама повість - це суцільний заклик до повалення законної влади, пропаганда лівих ідей та марксизму.

Одним словом, вважаю, що патріоти (і в першу чергу Інститут національної пам‘яті, державницькі фракції у Верховній Раді і мирні активісти) повинні організувати рух Анти-Буратіно: Спілку українських революціонерів-державників (скорочено АБСУРД).

АБСУРД має стати змістом життя і рушійною силою українців на нинішньому етапі розбудови держави і розвитку революційних процесів, квінтесенцією політичного процесу, керівною і спрямовуючого силою українського народу!http://naspravdi.info/novosti/v-centre-kieva-obnaruzhen-ostrovok-kommunizma#overlay-context=novosti/kak-bolgary-s-hohlami-horvatov-sdelali

Tags: Насправди
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo mikle1 декабрь 4, 2013 18:13 18
Buy for 100 tokens
И ВСЕГО ЛИШЬ ЗА 100 ЖЕТОНОВ. ПОКА СВОБОДНО. Мы же открыли проект http://naspravdi.info, в котором не только материалы топ-блоггеров, но и новости с Украины. Живущие на остатках некогда самой процветавшей республики Союза вынуждены каждый миг переживать за свою жизнь, за своих близких и думать…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments